Home

Tyran Atletický Zdvořilý vítězové světového poháru v alpském lyžování do teď kulka Předvečer

Odermatt potvrdil v Alta Badii nadvládu v obřím slalomu a vede Světový pohár  - iDNES.cz
Odermatt potvrdil v Alta Badii nadvládu v obřím slalomu a vede Světový pohár - iDNES.cz

Světový pohár v alpském lyžování – Wikipedie

Vládci alpského lyžování jsou Hirscher a Shiffrinová - Premiumsports

Shiffrinová popáté ovládla Světový pohár lyžařek, Goggiaová má glóbus za  sjezd - iDNES.cz
Shiffrinová popáté ovládla Světový pohár lyžařek, Goggiaová má glóbus za sjezd - iDNES.cz

SVĚTOVÝ POHÁR V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ - ppt stáhnout

SP v alpském lyžování 2022/23 DNES ⛷️ program, bodování

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Může olympijská vítězka startovat ve finále Světového poháru? Triumf  Ledecké zaskočil vedení seriálu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Může olympijská vítězka startovat ve finále Světového poháru? Triumf Ledecké zaskočil vedení seriálu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Lyžař Hirscher opanoval obří slalom ve francouzském Val d'Isere a slaví 60.  vítězství | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lyžař Hirscher opanoval obří slalom ve francouzském Val d'Isere a slaví 60. vítězství | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vítězný návrat po zdravotní pauze, lídr SP Odermatt vyhrál super-G v  Cortině - iDNES.cz
Vítězný návrat po zdravotní pauze, lídr SP Odermatt vyhrál super-G v Cortině - iDNES.cz

Světový pohár alpského lyžování - kolotoč pokračuje - Sjezdové lyžování -  Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár alpského lyžování - kolotoč pokračuje - Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

To jsou narozeniny. Pinturault vyhrál obří slalom a tím také velký i malý  glóbus – ČT sport – Česká televize
To jsou narozeniny. Pinturault vyhrál obří slalom a tím také velký i malý glóbus – ČT sport – Česká televize

SP v alpském lyžování 2022-2023: program, kalendář ⛷️ | BetArena.cz

Ledecká se držela mistryně světa. Přesedlá na rychlost, drtila i esa |  iSport.cz
Ledecká se držela mistryně světa. Přesedlá na rychlost, drtila i esa | iSport.cz

Alpské lyžování - slalom 2022/23: program ☑️ výsledky | BetArena.cz

Světový pohár v alpském lyžování: Nejrychlejší lyžaři na svah! | Skylink TV  Magazín
Světový pohár v alpském lyžování: Nejrychlejší lyžaři na svah! | Skylink TV Magazín

Světový pohár 2020/21: Kdy a kde se pojede? Přehledně a kompletně - Závodní  lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2020/21: Kdy a kde se pojede? Přehledně a kompletně - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

První sjezd v Kitzbühelu vyhrál domácí Kriechmayr, Kilde dojel šestnáctý -  iDNES.cz
První sjezd v Kitzbühelu vyhrál domácí Kriechmayr, Kilde dojel šestnáctý - iDNES.cz

V závodech Světového poháru lyžařů vydělal na odměnách nejvíc Hirscher -  iDNES.cz
V závodech Světového poháru lyžařů vydělal na odměnách nejvíc Hirscher - iDNES.cz

Výsledky SP v alpském lyžování 2019/20: Ester Ledecká v TOP 10 | iSport.cz

Kitzbuhel - sjezd Hahnenkamm 2023 muži: program, výsledky ⛷️ | BetArena.cz

Poslední sjezd sezony patřil Kriechmayrovi. Malý glóbus získal Kilde,  Odermatt je vítězem SP – ČT sport – Česká televize
Poslední sjezd sezony patřil Kriechmayrovi. Malý glóbus získal Kilde, Odermatt je vítězem SP – ČT sport – Česká televize

Světový pohár v alpském lyžování 2022/23: Televizní přenosy a termíny  zimních sportů: Takto dnes vidíte hvězdy alpského lyžování - SpectrumLine.cz
Světový pohár v alpském lyžování 2022/23: Televizní přenosy a termíny zimních sportů: Takto dnes vidíte hvězdy alpského lyžování - SpectrumLine.cz

Odermatt poprvé vyhrál Světový pohár alpských lyžařů, sjezdu vládl Kilde -  Sport.cz
Odermatt poprvé vyhrál Světový pohár alpských lyžařů, sjezdu vládl Kilde - Sport.cz