Největší progres udělal Morant. Anketu NBA ovládl před Murraym a Garlandem  - iDNES.cz
Největší progres udělal Morant. Anketu NBA ovládl před Murraym a Garlandem - iDNES.cz

Basketball Nymburk - V hlasování na facebooku a instagramu jste rozhodli,  že nejlepším nymburským hráčem v sezoně podle fanoušků byl Jaromír Bohačík.  Těsně porazil Vojtu Hrubana. | Facebook
Basketball Nymburk - V hlasování na facebooku a instagramu jste rozhodli, že nejlepším nymburským hráčem v sezoně podle fanoušků byl Jaromír Bohačík. Těsně porazil Vojtu Hrubana. | Facebook

Soutěž pro Finále NBL: Jezdi jako MVP! | CZ.BASKETBALL

Golden State vyhráli klíčový pátý zápas finále NBA a sahají po titulu |  ČeskéNoviny.cz
Golden State vyhráli klíčový pátý zápas finále NBA a sahají po titulu | ČeskéNoviny.cz

NOVÁ ANKETA NA FACEBOOKU | ERA Basketball Nymburk

NBA All-Star Game 2022 »»» program, ✔️ výsledky, live stream | BetArena.cz

V nominacích na All-Star Game ORLI zatím chybí - Prostějovský Večerník

Velkolepý obrat! Basket zachránil výhru v poslední vteřině a je stále první  - Brněnský deník
Velkolepý obrat! Basket zachránil výhru v poslední vteřině a je stále první - Brněnský deník

Pavel Houška se stal MVP Mattoni NBL a Pavel Budínský trenérem roku!!! - Děčín

Pražský Rucker Park.' Satoranský na Žižkově veřejnosti otevřel  zrekonstruované streetballové hřiště | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pražský Rucker Park.' Satoranský na Žižkově veřejnosti otevřel zrekonstruované streetballové hřiště | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - Krajské kolo SŠ v basketbalu - 1.  místo a postup do republikového finále
Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - Krajské kolo SŠ v basketbalu - 1. místo a postup do republikového finále